Ручной отпариватель RAF R.1214
Фото 14 |
RAF R.1214 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог RAF 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели RAF.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить RAF R.1214
Все цены 60 →Ручний відпарювач для одягу RAF R.1214 300мл 1500ВТ Нержавіюча сталь | 1 047 грн. |
Ручний відпарювач для одягу RAF R-1214G вертикальний 300 мл 1500 Вт багато | 890 грн. |
Ручний відпарювач для одягу RAF R-1214B вертикальний 300 мл 1500 Вт багато | 890 грн. |
Ручний відпарювач для одягу RAF R-1214W 300 мл White 1500 Вт багатофункціо | 890 грн. |
Відпарювач для одягу RAF R-1214, 300ml, 1500W, коричневий | 951 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →