Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Black&Decker

Блендер Black&Decker BXHBA600E білий

Фото - Міксер Black&Decker BXHBA600E білий
Фото 11
Black&Decker BXHBA600E
турборежимбагато швидкостей
Колір
Тип пристрою
заглибний (ручний) блендер
Потужність
600 Вт
Кількість швидкостей
20
Плавне регулювання швидкості
Турборежим
Імпульсний режим
Ємності
чаша для подрібнення
мірна склянка / 700 мл /
Насадки
ніжка-блендер
віничок
ніж для подрібнення
Джерело живлення
мережа
Матеріал ніжки-блендера
метал
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.

Купити Black&Decker BXHBA600E білий

Усі ціни 13 →

Блендер BLACK N DECKER BXHBA600E

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
1 699 грн.

Ручний блендер BLACK+DECKER BXHBA600E

✔ Потужність, Вт: 600 ✔ Тип блендера: занурювальний ✔ Кількість режимів: 20 Технічні характеристики BXHBA600E Виро... щебник BLACK+DECKER Країна-виробник Китай Живлення, В/Гц 220/50 Потужність, Вт 600 Тип блендера занурювальний Мірна чаша, л 0.5 Функції подрібнення збиття змішування Вага, кг 1.1 Комплектація ✔ Мірна чаша, подрібнювач, віночок
Kitkey.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 999 грн.

Black&Decker Black&Decker BXHBA600E

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Занурюваний блендер Black+Decker BXHBA600E

Занурюваний блендер Black+Decker BXHBA600E є універсальним кухонним пристроєм, що забезпечує ефективне приготування різномані... щетних страв. Завдяки потужності 600 Вт і 20 швидкостям, він легко справляється з подрібненням, змішуванням та збиванням інгредієнтів різної складності. Турборежим дозволяє швидко обробляти тверді продукти, забезпечуючи високий рівень продуктивності. У комплект
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 935 грн.

Black&Decker BXHBA600E

Ємність малого подрібнювача/500 мл|Турборежим/Є|Колір виробника/Білий|Габарити упаковки (ВхШхГ)/24 х 21 х 12 см|Імпульсний ре... щежим/Немає|Матеріал корпусу/Пластик|Тип блендера/Заглибний|Кількість швидкостей/20 + турбо режим|Ємність мірної склянки/500 мл|Колка льоду/Ні|Матеріал занурювальної частини/Металеві|Споживана потужність, (Вт)/600 Вт|Комплектація/Блендер, Насадки, Мірна чаша, Інструкція, Гарантійний талон|Вага/1,1 кг|Насадки/Вінчик для збивання|Особливості/Аксесуари можна мити в посудомийній машині|Країна виробництва/Китай|Подрібнювач/З подрібнювачем|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/Black&Decker
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Black&Decker BXHBA600E білий

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна