Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Black&Decker
Пилосос

Black&Decker WDA 320 J

Фото - Пилосос Black&Decker WDA 320 J
Відео 1Фото 8
Black&Decker WDA 320 J
Колір
Типручний (побутовий)
Прибираннясуха
Збирання води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Споживана потужність11 Вт
Потужність всмоктування18 Вт
Об'єм пилозбірника0.5 л
Насадки в комплекті
Функції насадокщілинна
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї21.6 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2 Агод
Час роботи12 хв
Час зарядки10 год
Інше
Габарити (ВхШхГ)35.3x19.2x14.5 см
Вага0.9 кг
Дата додавання на E-Katalogсічень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.

Купити Black&Decker WDA 320 J

Усі ціни 54 →

Black+Decker Автомобільний пилосос Black+Decker WDA320J Blue

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 999 грн.

Пилосос BLACK&DECKER House Hold WDA320J

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 815 грн.

Портативний Black&Decker акумул. пилосос WDA320J, 10.8V, 784л/хв

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
3 135 грн.

Пилосос акумуляторний Black&Decker WDA320J

Особливост WDA320J Ун версальний акумуляторний пилосос 2-в-1 з можлив стю збору р дин з горизонтальних поверхонь. Опц я збору... щер дин да можлив сть використовувати даний пилосос в ванних к мнатах для збору розлито води б ля душових каб н або пролитих напо в на кухн . Потужний двигун л т вий акумулятор 10.8 В мн стю в 2.0 Аг забезпечують ефективне прибирання сухого см ття або р дини. Тривал сть
TopOne.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 909 грн.

Пилосос акумуляторний BLACK+DECKER WDA320J

Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Black&Decker WDA 320 J

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди