Прицел Blaser B2 2.5-15X56 IC 4A
Фото 11 |
Blaser B2 2.5-15X56 IC 4A
Тип:оптический
Кратность увеличения:2.5 – 15 x
Диаметр объектива:56 мм
Поле зрения на 100 м:16 – 2.6 м
Длина прицела:327 мм
Все характеристики
Характеристики B2 2.5-15X56 IC 4A
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Blaser B2 2.5-15X56 IC 4A
Все цены 6 →Приціл оптичний Blaser B2 2,5-15х56 iC сітка 4А з підсвічуванням. QDC | 213 140 грн. |
Приціл оптичний Blaser B2 2,5-15х56 iC сітка 4А з підсвічуванням. QDC. Шин | 217 382 грн. |
Приціл оптичний Blaser B2 2,5-15х56 iC сітка 4 А з підсвіткою. QDC | 84 420 грн. |
Приціл оптичний Blaser B2 2,5-15х56 iC сітка 4 А з підсвіткою | 74 340 грн. |
Приціл оптичний Blaser B2 2,5-15х56 iC сітка 4 А з підсвіткою. QDC. Шина Z | 86 100 грн. |
Приціл оптичний Blaser B2 2,5-15х56 iC сітка 4 А з підсвіткою. Шина ZM/VM | 76 440 грн. |
ПохожиеСравнить в таблице →