Конвектор Bonjour CEG BL-Meca/Q1 1750 1.75 кВт
Фото 4 |
Bonjour CEG BL-Meca/Q1 1750 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bonjour 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bonjour.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bonjour CEG BL-Meca/Q1 1750 1.75 кВт
Все цены 31 →Bonjour Bonjour Turbo Heat 20 CEG BL-Meca/Q1 (1750W) с комплектом подставо | 2 439 грн. |
BONJOUR TURBO HEAT 20 CEG BL-MECA/Q1 (1750W) | 2 262 грн. |
Електроконвектор Bonjour Turbo Heat 20 CEG BL-Meca/Q1 (1750W) 100066 | 2 439 грн. |
Конвектор електричний Bonjour Turbo Heat 20 CEG BL-Meca/Q1 (1750W) з компл | 2 439 грн. |
Обігрівач BONJOUR TURBO HEAT 20 CEG BL-MECA/Q1 (1750W) | 2 439 грн. |
eще 20 предложений
Працює, гарно гріє, можна налаштувати на підтримку бажаної температури Отриманий конвектор не відповідає замовленому. Замість 2х ТЕНів - один. Замість 3х режимів потужності - один. Лариса: пользуюсь Bonjour CEG BL-Meca/Q1 1750 менее месяца |
Добавить отзыв
Модификации Bonjour CEG BL-Meca/Q1 1750
Цены на Bonjour CEG BL-Meca/Q1 1750 |
---|---|---|---|---|
Bonjour CEG BL-Meca/Q1 750 0.75 кВт | от 1 997 грн. | 18 предложений | ||
Bonjour CEG BL-Meca/Q1 1250 1.25 кВт | от 2 044 грн. | 20 предложений | ||
Bonjour CEG BL-Meca/Q1 1750 1.75 кВт | от 2 090 грн. | 32 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
При уточненні замовлення було зазначено наявність в приладі ДВУХ ТЕНів. А продали звичайну модель з одним ТЕНом. В інструкції це подано розмито, - зазначено розділ "технічні характеристики приладу" вказали у таблиці характеристики 3х моделей конвекторів, про що вказують різні габарити, та просто не зазначили назви цих моделей, ніби їх й нема(див. фото).