Навушники
Borofone BE66 Motor
![]() |
Borofone BE66 Motor 2024 рікBluetooth v5.3 |
|
|
Довгий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BE66 Motor
Усі ціни 31 →| 319 грн. | ![]() |
Навушники BOROFONE BE66 Motor Black (6941991109140) 6941991109140 | 369 грн. | ![]() |
| 369 грн. | ![]() |
BOROFONE BE66 Motor neck-mounted Black (6941991109140) BE66Motorneck-mountedBlack(6941991109140) | 369 грн. |
| 567 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →