Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Borofone
Навушники

Borofone BO31 Prestige

Фото - Навушники Borofone BO31 Prestige
Фото 11
Borofone BO31 Prestige
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.4
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників400 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)28 год
Час роботи (без шумозниження)38 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага217 г
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Активне шумозаглушення, хороша автономність.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Borofone BO31 Prestige

Усі ціни 48 →

Гарнітура BOROFONE BO31 Prestige Milky White (6941991113017) 6941991113017

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
834 грн.

BOROFONE BO31 Prestige active noise Reduction Milky White (6941991113017) BO31PrestigeactivenoiseReductionMilkyWhite(6941991

Довжина кабелю/Ні|Підвід кабелю/Ні|Час автономної роботи/До 38 годин|Час роботи при повній зарядці кейсу/Немає|Чутливість мік... щерофона/-30 дБ|Матеріал амбушур/Штучна шкіра|Комплектація/Навушники, Інструкція|Тип підключення/Бездротові|Конструкція мікрофона/Вбудований в корпус навушників|Мікрофон/Так|Підсвічування/Немає|Інтерфейс під'єднання/3.5 мм|Bluetooth/Версія 5.4|Гарантійний термін/1
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
835 грн.

Навушники Borofone Prestige active noise reduction BT headphones BO31 BT5.4,ANC, AUX/BT, 38h Max

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 016 грн.

Навушники BOROFONE Prestige активний звук BT headphones BO31 |BT5.4,ANC, AUX/BT, 38h Max| 4958555

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 121 грн.

Бездротові навушники Borofone BO31 Prestige active noise reduction BT headphones, BT5.4, ANC, AUX, BT, 400mAh, 38h Max, blac

Маркетплейс: MAUDAU  Memau З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 039 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Borofone BO31 Prestige

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна