Каталог   /   Аудіотехніка   /   Мікрофони   /   BOYA

Мікрофон BOYA BY-PM300

Фото - Мікрофон BOYA BY-PM300
Відео 20Фото 8
BOYA BY-PM300
Колір
Мікрофондля комп'ютера
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонаодноспрямований
Діаграма спрямованостікардіоїдна
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість-45 дБ
Звуковий тиск110 дБ
Співвідношення сигнал/шум75 дБ
Розрядність АЦП24 біт
Функції та роз'єми
Функції та можливостірегулювання гучності навушників
відключення мікрофона
Роз'єм підключенняUSB-A
USB-C
вихід на навушники
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри250x115x119 мм
Вага556 г
Комплектаціязнімний кабель
тринога
Офіційний сайтboya-mic.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOYA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOYA.

Купити BOYA BY-PM300

Усі ціни 7 →

Микрофон Boya BY-PM300

BY-PM300, идеально подходящий для потоковой передачи Twitch, визуальных встреч, звонков по Skype и записи, со сферической гол... щеовкой микрофона и изогнутой стойкой для микрофона, является самым уникальным из всех USB-микрофонов BOYA. А еще он самый простой. Создатели контента каждый день сталкиваются с разными сложными вещами. Поэтому BOYA разработала BY-PM300, чтобы помочь им упростить операции записи в тяжелых рабочих процессах и дать волю своему творчеству. Подключите его разъем USB-A или USB-C к вашему Mac, ПК, настольному компьютеру или даже мобильному телефону и начните запись.
Motostuff.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 547 грн.

Мікрофон Boya BY-PM300

Виробник: Boya
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 558 грн.

Мікрофон Boya BY-PM300

Виробник: Boya
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись

Мікрофон Boya BY-PM300 (USB)

Vtochku.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 389 грн.

Boya PM300

ABCphoto.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Мікрофон BOYA BY-PM300 для конференцій, для ПК, для смартфона

Виробник: BOYA. Спосіб підключення: дротовий. Тип: мікрофон для ПК. Тип: мікрофон для смартфонів та планшетів. Колір: чорний.... щеІнтерфейс підключення: AUX mini jack 3,5 mm. Інтерфейс підключення: USB Type-C. Стан товару: Новий. Тип: мікрофон для стрімінгу. Тип: мікрофон студійний. Спосіб кріплення: настільний. Спрямованість: кардіоїдний. Тип перетворювача мікрофона: конденсаторний. Вага, г: 556. Частотний діапазон, Гц: 20. Чутливість, дБ: -45. Сумісність: Android. Сумісність: Mac. Сумісність: Windows. Функції: регулювання гучності. Функції: відключення звуку. В групі: Ігрові. В групі: Для блогерів. В групі: Для запису відео.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 289 грн.

BOYA Мікрофон BOYA BY-PM300 для конференцій, для ПК, для смартфона

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 599 грн.

Динаміка цін на BOYA BY-PM300

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди