Летняя шина Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H Run Flat
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H Run Flat |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H Run Flat
Цены на Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H | от 3 520 грн. | 34 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H Audi | от 4 530 грн. | 3 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V | от 4 111 грн. | 7 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H | от 7 958 грн. | 2 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V | от 6 433 грн. | 5 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat | от 4 779 грн. | 6 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W | от 4 377 грн. | 25 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W BMW/Mini | от 4 130 грн. | 12 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat | от 4 829 грн. | 4 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini | от 5 617 грн. | 5 предложений |
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші