Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Ceat

Літня шина Ceat EcoDrive 185/70 R14 88H

Фото - Шини Ceat EcoDrive 185/70 R14 88H
Відео 8Фото 4
Виберіть розмір шин
Ceat EcoDrive 185/70 R14 88H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
88
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ceat 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ceat.

Купити Ceat EcoDrive 185/70 R14 88H

Шина Ceat EcoDrive 185/70 R14 88H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 867 грн.

Ceat Ecodrive (185/70R14 88H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 979 грн.

Ceat EcoDrive (185/70R14 88H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 062 грн.

Шини Ceat EcoDrive 185/70 R14 88H

Shinportal.comЗ нами 7 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
2 079 грн.

Шина Ceat EcoDrive 185/70 R14 88H

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 309 грн.

Динаміка цін на Ceat EcoDrive 185/70 R14 88H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди