Штампований диск KFZ 6555 5,5x14/4x114,3 ET44 DIA56,6
від 2 250 до 3 649 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації KFZ 6555 2
Характеристики
KFZ 6555 5,5x14/4x114,3 ET44 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 6555 5,5x14/4x114,3 ET44 DIA56,6
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 6555 Chevrolet/Daewoo R14 W5.5 PCD4x114.3 ET44 D | 2 250 грн. |
Диски ALST (KFZ) 6555 Chevrolet/Daewoo 5,5x14 4x114,3 ET44 DIA56,6 (black) | 3 391 грн. |
KFZ 6555 (R14 W5.5 PCD4x114.3 ET44 DIA56.6) черный | 3 432 грн. |
ALST (KFZ) Легковий диск ALST (KFZ) 6555 BLACK R14 W5.5 PCD4x114.3 ET44 DI | 3 649 грн. |
ALST (KFZ) 6555 Chevrolet/Daewoo 5.5x14 4x114.3 ET44 DIA56.6 Black | 3 346 грн. |
Диск KFZ 6555 Black R14 W5,5 PCD4x114,3 ET44 DIA56,6 | 3 520 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 6555 Chevrolet/Daewoo 5.5x14 4x114.3 ET44 DIA56.6 Bl | 3 285 грн. |
Диски KFZ 6555 Black R14 W5,5 PCD4x114,3 ET44 DIA56,6 ID1414 | 3 556 грн. |
Закрити
Схожі