Похідний ніж Cold Steel FGX Wasp
![]() |
Cold Steel FGX Wasp |
|
Не дивлячись на "пластиковий" вид не є тренувальним.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж

Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Купити Cold Steel FGX Wasp
Усі ціни 15 →Ніж тренувальний Cold Steel FGX Wasp CS-92FMA | 554 грн. |
Ніж тренувальний Cold Steel FGX Wasp | 515 грн. |
Ніж Cold Steel Fgx Wasp (1260.14.69) | 554 грн. |
Cold Steel FGX Wasp (92FMA) | 554 грн. |
Ніж Cold Steel тренировочный FGX Wasp (92FMA) 92FMA | 554 грн. | ![]() |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →