Тичковий ніж Cold Steel Urban Edge (43XL)
Відео 14 |
Cold Steel Urban Edge |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Urban Edge
Нож Cold Steel Urban Edge Double серрейтор (длина: 102мм, лезвие: 64мм), ч | 1 950 грн. |
Маленький нож Cold Steel Urban Edge (CS-43XL) | 1 760 грн. |
Ніж Cold Steel Urban Edge Double серрейтор (довжина: 102мм, лезо: 64мм), ч | 1 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →