Мисливський ніж Cold Steel Trench Knife Tanto (92R80NT)
Відео 1Фото 2 |
Cold Steel Trench Knife Tanto |
|
Тренувальний безпечний макет ножа Chaos Tanto.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Trench Knife Tanto
Усі ціни 14 →Нож тренировочный Cold Steel Trench Knife Tanto (длина: 343мм, лезвие: 190 | 556 грн. |
Нож Cold Steel Trench Knife Tanto (1260.03.46) | 557 грн. |
Cold Steel Trench Knife Tanto (92R80NT) | 556 грн. |
Тренировочный резиновый нож Cold Steel Trench Knife Tanto Trainer (CS-92R8 | 556 грн. |
Ніж Cold Steel RUBBER TRAINING TRENCH KNIFE TANTO (92R80NT) 92R80NT | 556 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →