Зарядное устройство ColorWay CW-CHS015
Фото 11 |
ColorWay CW-CHS015 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ColorWay 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ColorWay.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ColorWay CW-CHS015
Все цены 19 →ColorWay ColorWay 2USB 2.1A 10W (CW-CHS015-WT) | 197 грн. |
Мережевий зарядний пристрій ColorWay CW-CHS015-BK | 139 грн. |
Зарядное устройство ColorWay 2USB AUTO ID 2.1A (10W) (CW-CHS015-WT) CW-CHS | 169 грн. |
Зарядний пристрій ColorWay 2USB AUTO ID 2,1A (10W) Black (CW-CHS015-BK) | 139 грн. |
Мережевий зарядний пристрій ColorWay (2USB;2.1A) Black (CW-CHS015-BK) CW-C | 169 грн. |
eще 14 предложений
Даний зарядний пристрій відповідає заявленим характеристикам Можливість одночасно зарядити два гаджети Під час тривалої зарядки сильно гріється Георгій Мельник : пользуюсь ColorWay CW-CHS015 более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →