Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Літня шина Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W

Фото - Шини Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W
Відео 1Фото 5
Виберіть розмір шин
Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W
205/55 R17
95
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
205 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W

Comforser PureSpeed (205/55R17 95W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 607 грн.

Шина Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 440 грн.

Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W

Бренд - Comforser;Тип - Литі;Кріплення - 5;Колір - AP;PCD+Кріплення - 5x112;PCD1 - 112;DIA - 66.5;Діаметр - 21;Ширина - 10;ET... ще- 18;Ширина - 205;Профіль - 55;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Діаметр - 17;Індекс навантаження - 95;Індекс швидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 548 грн.

Літні шини Comforser PureSpeed 205/55 ZR17 95W XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 774 грн.

Літня шина Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 701 грн.

Динаміка цін на Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W

Ціни на Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W
Comforser PureSpeed 205/55 R17 95W від 2 440 грн.5 пропозицій
Відеоогляди