Вантажна шина Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L
![]() |
Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L |
|
Китайські шини для причепів середньої та великої вантажопідйомності. Експлуатувати гуму передбачається цілий рік на осях вільного кочення великовагових транспортних засобів. Основне конструктивне ноу-хау моделі зав'язане на забезпеченні рівномірного розподілу тиску по всій поверхні контактної плями. Саме на це націлена робота плечин з безперервним поздовжнім прорізом хвилеподібної форми та пропорційних протекторних ребер жорсткості.
Між собою блоки протектора в медіальному сегменті бігової доріжки поділяються мережею водовідвідних каналів, які забезпечують хорошу стійкість до аквапланування та слешпленінгу. Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L демонструє відмінну тягу та належну передачу гальмівних зусиль – за покращення зчіпних властивостей автогуми відповідають численні поздовжні та поперечні прорізи протектора. Шина має тривалий експлуатаційний пробіг і може застосовуватися як для регіональних перевезень вантажів, так і для регулярних поїздок на далекомагістральних маршрутах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Купити Compasal CPT76 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 19 →Compasal CPT76 (385/65R22.5 160L 20PR) | 10 929 грн. | ![]() |
Compasal CPT76 (прицепная) 385/65 R22.5 160L 20PR | 10 731 грн. | ![]() |
| 10 430 грн. |
COMPASAL Вантажна шина COMPASAL CPT76 385/65R22.5 160L | 10 907 грн. |
| 10 563 грн. |