Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Велосипеди та аксесуари   /   Велосипеди   /   Corso

Велосипед Corso Magnum 24

Фото - Велосипед Corso Magnum 24
Фото 17
Corso Magnum 24
Колір
Типгірський (MTB)
Вікова групапідлітковий
Рама і амортизація
Розмір рами11"
Рекомендований зріст120 – 135 см
Матеріал рамимагнієвий сплав
Амортизаціяпередня вилка
Тип амортизації (вилка)пружинно-еластомірна
Колеса і гальма
Діаметр коліс24 "
ПокришкаWands / 2.1" /
Матеріал ободаалюміній
Обідподвійний
Литі диски
Передні гальмадискові, механічні
Передній ротор160 мм
Задні гальмадискові, механічні
Задній ротор160 мм
Модель передньої втулкиShunfeng
Модель задньої втулкиShunfeng
Кермо і трансмісія
Швидкостей21 шт.
Зірок системи3
Зірок касети7
Модель касетиShimano Tourney TZ21, 14-28t
Передній перемикачShimano Tourney TY300
Задній перемикачShimano Tourney TZ500
Тип манеткитригерні
Модель манеткиShimano EF500
Форма кермапрямий
Інше
Комплектаціящиток на ланцюг
підніжка
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Маркування виробника
MN-24255

MN-24637

MN-24759

Ще
MN-24821

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Corso Magnum 24

Усі ціни 46 →

Corso Велосипед Corso Magnum 24" розмір XXS рама 11" біло/чорний 163805

Велосипед Corso Magnum 24" розмір XXS рама 11" біло/чорний
Lisoped.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
12 397 грн.

Велосипед спортивний 24" MN-24759 MAGNUM Corso, магнієва рама 11'’, обладнання Saiguan, 21 швидкість, зібраний на 75 (680007

Маркетплейс: MAUDAU  Kids Story З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
12 493 грн.

Велоcипед Спортивний Corso «MAGNUM» 24" дюймів MN-24821 рама магнієва 11’’

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spirite З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 999 грн.

Велосипед Спортивний 24" MN-24637 Corso "MAGNUM", рама магнієва 11'', обладнання Shimano 21 швидкість, зібраний на 75 (68000

Маркетплейс: MAUDAU  Kids Story З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
12 319 грн.

Велосипед Спортивний Corso «MAGNUM» 24" дюймів MN-24759 рама магнієва 11'', обладнання Shimano 21 швидкість

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spirite З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Corso Magnum 24