Велосипед CROSS Compass 29 2026
![]() |
CROSS Compass 29 2026 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Яку марку велосипеда краще купити?Велобренди, які гарантують вам якість, надійність та комфорт при їзді

Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Купити CROSS Compass 29 2026
Усі ціни 12 →CrossBike Велосипед CrossBike COMPASS 29", розмір XL, рама 20", рік 2026, Чорний-Зелений 29СTA-006257 | 8 200 грн. |
| 8 200 грн. | ![]() |
| 8 200 грн. |
CrossBike Велосипед CrossBike COMPASS 29", розмір XL, рама 20", рік 2026, Чорний-Червоний 29СTA-006256 | 8 200 грн. |
CrossBike Велосипед CrossBike COMPASS 29", розмір XL, рама 20", рік 2026, Чорний-Сірий 29СTA-006258 | 8 200 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації CROSS Compass 29 2026
| Ціни на CROSS Compass 29 2026 |
|---|---|---|---|---|
| CROSS Compass 24 2026 | від 7 900 грн. | 11 пропозицій | ||
| CROSS Compass 26 2026 | від 8 200 грн. | 9 пропозицій | ||
| CROSS Compass 27.5 2026 | від 8 200 грн. | 10 пропозицій | ||
| CROSS Compass 29 2026 | від 8 200 грн. | 12 пропозицій | ||