Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Crucial

SSD Crucial T710 CT2000T710SSD8 2 TB
без радіатора

Фото - SSD Crucial T710 CT2000T710SSD8 2 TB без радіатора
Відео 2Фото 6
Crucial CT2000T710SSD8
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 5.0 4x
Контролер
Silicon Motion SM2508
Буферна пам'ять
2000 МБ / Micron LPDDR4-4266 /
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
Micron 276-layer
NVMe
Зовнішня швидкість запису
13800 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
14500 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.5 млн. год
IOPS запису
2300 тис
IOPS зчитування
2200 тис
TBW
1200 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Охолодження M.2
графеновий радіатор
Розміри
22x80 мм
Офіційний сайт
crucial.com
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Crucial T710 CT2000T710SSD8 2 TB
без радіатора

Усі ціни 12 →

SSD накопичувач Crucial T710 2 TB (CT2000T710SSD8)

Переваги SSD накопичувача Crucial T710 2 TB полягають у надзвичайно високій швидкості передачі даних та надійності. Завдяки к... щеонтролеру Silicon Motion SM2508, цей накопичувач забезпечує максимальну швидкість читання до 14500 МБ/с і запису до 13800 МБ/с, що робить його ідеальним рішенням для роботи з великими обсягами інформації. Обсяг у 2 ТБ дозволяє зберігати величезну кількість даних, а підтримка TRIM
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
21 238 грн.

SSD накопичувач Crucial T710 2 TB (DGCRCWKT02T7108)

Crucial T710 2 TB — високопродуктивний M.2 2280 NVMe SSD з інтерфейсом PCIe Gen5, що забезпечує послідовне читання до 14 500... щеМБ/с і запис до 13 800 МБ/с, оптимальний для обробки великих файлів, 4K/8K відео, рендерингу та ігор; компактний форм-фактор (22×80 мм, висота ≈2,3 мм) підходить для сучасних ноутбуків і десктопів з підтримкою PCIe 5.0, а ресурс запису близько 1200 TBW гарантує тривалу експлуатацію при інтенсивних
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
19 021 грн.

SSD накопичувач Crucial T710 2 ТБ (CT2000T710SSD8) T710 2 ТБ (CT2000T710SSD8)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
18 549 грн.

Накопичувач SSD Crucial m.2 NVMe 2TB T710 PCIe 5.0 (CT2000T710SSD8)

Маркетплейс: MAUDAU  ProHardware З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
19 802 грн.

Накопичувач SSD Crucial m.2 NVMe 2TB T710 PCIe 5.0 (CT2000T710SSD8) CT2000T710SSD8

Накопичувач SSD Crucial m.2 NVMe 2TB T710 PCIe 5.0 (CT2000T710SSD8) & Crucial
Compx.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
19 004 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Crucial T710 CT2000T710SSD8 2 TB
без радіатора

Модификації Crucial T710 CT2000T710SSD8

Ціни на Crucial T710 CT2000T710SSD8
Crucial T710 CT1000T710SSD8 1 TB
без радіатора
від 10 599 грн.34 пропозиції
Crucial T710 CT1000T710SSD5 1 TB
з радіатором
від 11 400 грн.4 пропозиції
Crucial T710 CT2000T710SSD8 2 TB
без радіатора
від 18 549 грн.15 пропозицій
Crucial T710 CT2000T710SSD5 2 TB
з радіатором
від 17 500 грн.14 пропозицій
Crucial T710 CT4000T710SSD8 4 TB
без радіатора
від 28 700 грн.20 пропозицій
Crucial T710 CT4000T710SSD5 4 TB
з радіатором
від 28 423 грн.7 пропозицій
Відеоогляди