SSD Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 ТБ
Відео 19Фото 4 |
Crucial CT1000X6SSD9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 ТБ
SSD накопитель Crucial X6 1TB (CT1000X6SSD9) CT1000X6SSD9 | 4 254 грн. |
Crucial Portable SSD X6 1TB | 4 251 грн. |
SSD накопичувач Crucial X6 1TB (CT1000X6SSD9) | 4 477 грн. |
SSD накопичувач Crucial X6 1TB (CT1000X6SSD9) | 4 248 грн. |
Відеоогляди
Модификації Crucial X6 CT1000X6SSD9
Ціни на Crucial X6 CT1000X6SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X6 CT500X6SSD9 500 ГБ | від 1 820 грн. | 9 пропозицій | ||
Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 ТБ | від 4 248 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 ТБ | від 4 195 грн. | 21 пропозиція | ||
Crucial X6 CT4000X6SSD9 4 ТБ | від 8 774 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →