SSD Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 ТБ
Відео 3 |
Transcend TS2TMTE220S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 ТБ
Усі ціни 21 →Transcend M.2 2280 2TB TS2TMTE220S | 7 089 грн. |
SSD накопичувач Transcend 220S 2 TB (TS2TMTE220S) 220S 2 TB (TS2TMTE220S) | 6 714 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Transcend (TS2TMTE220S) | 7 360 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Transcend (TS2TMTE220S) TS2TMTE220S | 6 859 грн. |
Transcend Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Transcend (TS2TMTE220S) TS2TMTE220S | 6 859 грн. |
ще 16 пропозицій
1 0 1 4 |
Співвідношення ціна якість. 1. Фірмова утиліта "Transcend SSD Scope" не бачить цього накопичувача. Потрібно використовувати "застарілу" версію 3.11.0, яку на сайті вже не скачати;
2. Через півроку експлуатації, індикатор зношування збільшився на 1%, згідно з інформацією інших утиліт. Не знаю, добре це чи погано. Дюдюка Барбидокская: користуюся Transcend TS1TMTE220S більше року |
Спочатку думав що зупинюся на звичайних SSD, але коли ціни в 2019 на комплектуху стали стрімко падати вирішив взяти під диск D накопичувач M2, тим більше що слот в материнці є, чому б і ні. Бренд вибирав виходячи зі свого досвіду, від Transcend у мене була моя перша флешка куплена в 2006 році на 512 Мб і вона працює досі! Якщо порівнювати з моїм SSD, який стояв до цього, то за цифрами цей швидше в 7 разів, але на практиці скажемо так - ця різниця помітна наприклад при розпакуванні архівів якихось, установці ігор, копіюванні. А так у принципі у повсякденній роботі типу інтернет серфінг або скажемо кінчик подивитися, то різниця не відчутна, вінда хіба що може швидше запускається. Скажу так не кривлячи душею - купував його тому, що просто люблю пк тему і колупаються у всіх цих комплектуючих і хочеться бути в ногу з часом, а так звичайного SSD у принципі має хапати з головою. З приводу нагріву взагалі не йдеться, адже гріються тільки особливо швидкі М2 накопичувачі, а це звичайнісінький тому він холодний. Загалом, якщо шукаєте собі М2, то рекомендую звернути увагу на цю модель. Ціна-якість, швидкість Немає Віктор С.: користуюся Transcend TS512GMTE220S кілька місяців |
256 GB версія, через вбудований бенчмарк Transcend SSD Scope, дав показання, - читання 3450 Мб/с, запис 1100 Мб/с. При перенесенні даних з SSD SATA - швидкість запису стабільно була в районі 600 Мб/с за рахунок низької, максимальної пропускної здатності, SATA інтерфейсу. Віндовс 10 завантажується близько 3 - 4 сек, з моменту визначення накопичувача - материнською платою. У 2 - 3 рази швидше за звичайний SSD SATA. За бренди переплачувати подвійну ціну не варто, оскільки різниці у повсякденній роботі не відчуєте. Гарантія від 5 років. Заявлений ресурс відмови 800 ТБ. До цього часу накопичувач, що перевершує SAMSUNG 970 Evo Plus, - коштуватиме копійки. Швидкість роботи, холодна у повсякденному використанні. Зелений колір текстоліту. Makc Buravkov (MedicRush): користуюся Transcend TS256GMTE220S менше місяця |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
13 березня 2021, 18:08
Будет ли работать в полную скорость на мат. плате asrock b250m-hdv ? #
16 червня 2020, 19:56
SSD M.2 для ноутбука #
Підійде цей SSD M.2 для ноутбука Aser Predator Helios 300 тому що почитав коментарі вони оказалися дуже годні і рекомендують брати но чи підійде він не на пк а ан ноут.
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S
Ціни на Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S |
---|---|---|---|---|
Transcend PCIe SSD220S TS256GMTE220S 256 ГБ | від 1 992 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S 512 ГБ | від 2 296 грн. | 29 пропозицій | ||
Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S 1 ТБ | від 3 075 грн. | 45 пропозицій | ||
Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 ТБ | від 6 320 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
накопичувач - один із найкращих за співвідношенням ціна/якість.
Після його встановлення, зовсім про нього забуваєш, тому що все швидко працює, і немає жодних проблем. У процесі роботи, накопичувач гріється до 50 градусів, так що йому необхідний радіатор, та й додатковий вентилятор в корпус все-таки не буде зайвим.
Накопичувач використовується як системний диск. Як правило, він у мене завжди наполовину порожній, так він довше прослужить.