SSD Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 ТБ без радіатора
Відео 21Фото 7 |
Crucial CT2000T700SSD3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 ТБ без радіатора
Усі ціни 31 →SSD накопичувач Crucial T700 2 TB (CT2000T700SSD3) | 14 184 грн. |
Crucial T700 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) (CT2000T700SSD3) CT2000T700SSD3 | 15 502 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB T700 Micron (CT2000T700SSD3) | 15 730 грн. |
SSD накопичувач Crucial T700 2 TB (CT2000T700SSD3) | 13 399 грн. |
Ssd накопичувач Crucial T700 2 TB (CT2000T700Ssd3) | 13 718 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial T700 CT2000T700SSD3
Ціни на Crucial T700 CT2000T700SSD3 |
---|---|---|---|---|
Crucial T700 CT1000T700SSD3 1 ТБ без радіатора | від 7 570 грн. | 27 пропозицій | ||
Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 ТБ з радіатором | від 7 856 грн. | 27 пропозицій | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 ТБ без радіатора | від 13 240 грн. | 31 пропозиція | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD5 2 ТБ з радіатором | від 13 701 грн. | 29 пропозицій | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD3 4 ТБ без радіатора | від 25 909 грн. | 5 пропозицій | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD5 4 ТБ з радіатором | від 26 640 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →