Комутатор D-Link DGS-108GL
![]() |
D-Link DGS-108GL 5 GE8 GE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-108GL
Усі ціни 40 →Коммутатор сетевой D-Link DGS-108GL | 1 699 грн. | ![]() |
Комутатор D-Link DGS-108GL | 1 699 грн. |
Мережевий комутатор D-Link DGS-108GL | 1 699 грн. |
| 1 699 грн. | ![]() |
D-Link DGS-108GL | 1 220 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Модификації D-Link DGS-108GL
| Ціни на D-Link DGS-108GL |
|---|---|---|---|---|
| D-Link DGS-105GL | від 814 грн. | 32 пропозиції | ||
| D-Link DGS-108GL | від 1 178 грн. | 40 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →