Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Debica

Літня шина Debica Passio 135/80 R12 73T

Фото - Шини Debica Passio 135/80 R12 73T
Відео 3
Виберіть розмір шин
Debica Passio 135/80 R12 73T
135/80 R12
68
T
135/80 R12
73
T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
135 мм
Профіль
80 %
Посадковий діаметр
12 "
Індекс навантаження
73
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
70 дБ
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.

Купити Debica Passio 135/80 R12 73T

Усі ціни 11 →

Debica Passio 135/80 R12 73T XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 833 грн.

Debica Passio (135/80R12 73T XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 915 грн.

Dębica PASSIO 135/80 R12 73T XL (9090901244)

Детальну інформація про Dębica PASSIO 135/80 R12 73T XL Ви можете дізнатись у наших спеціалістів. Шини під замовлення з ЄС (... щепри оформленні шин під замовлення передбачена часткова передоплата)!!! Термін доставки шин під замовлення складає від 7 до 9 робочих днів!!! Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за допомогою
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
3 620 грн.

Шина Debica Passio 135/80 R12 73T XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 566 грн.

Debica Passio (135/80R12 73T)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 633 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Debica Passio 135/80 R12 73T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Шини Debica Passio мають як переваги, так і недоліки. Серед основних плюсів користувачі відзначають слабке зношування та високу стійкість до проколів, що дозволяє проїхати значну відстань без серйозних пошкоджень. Однак, зчеплення на мокрій дорозі залишає бажати кращого, що може викликати відчуття ковзання, особливо при різкому гальмуванні. Деякі користувачі також відзначають, що гума є досить жорсткою і шумною. Незважаючи на це, за свою ціну шини пропонують непогану витривалість, хоча варто уважно перевіряти їх на наявність браку перед покупкою.
Переваги

Мінуси

Звичайна гума, а що ви хотіли за таку вартість.
26 січня 2011
Ну що можна сказати, від'їздивши 2 сезони зносу на гумі практично не помітно, але не сподобалось, як вона себе веде на мокрому асфальті, не впевнена курсова стійкість, у повороти потрібно входити більш акуратно. І ще якщо Ви будете її купувати, то уважно перевіряйте на наявність браку - іноді трапляється. Трохи шумить і ще скажу, що сильно груба.
Що хотілося б відзначити після використання цієї гуми - це слабке зношування. Але ціна цієї гуми не може радувати.
Погане зчеплення на мокрій дорозі, при різкому гальмуванні - пищить і ще й пливе ніби по льоду.
Александркористуюся Debica Passio більше року
є недоліки, але є і переваги!
25 вересня 2013
більше 120 км їхати страшно.
неубиваєма! зловив мільйон ям, тільки диски гнув, жодного проколу, 80 тис. км протектор навід ще походить
слизька. як на ковзанах. дубова. але 80 тис. км проїхав!!!
Виталийкористуюся Debica Passio більше року
Додати відгук