Літня шина Debica Presto HP2 205/60 R16 92H
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto HP2 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto HP2 205/60 R16 92H
Усі ціни 22 →Debica Presto HP2 205/60 R16 92H | 3 294 грн. |
Dębica PRESTO HP 2 205/60 R16 92H (9061151859) | 4 630 грн. |
Debica Presto HP2 (205/60R16 92H) | 3 298 грн. |
DEBICA Presto HP2 205/60R16 92H | 3 396 грн. |
Debica Presto HP2 205/60 R16 92H | 3 364 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Debica Presto HP2 205/60 R16 92H
Ціни на Debica Presto HP2 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 205/60 R16 92H | від 3 246 грн. | 23 пропозиції | ||
Debica Presto HP2 205/60 R16 96V | від 4 982 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →