Каталог   /   Мобильные и связь   /   Мобильные аксессуары   /   Держатели телефона и авто зарядки   /   Defender

Держатель / авто зарядка Defender CH-152+ (29152)

Фото - Держатель / авто зарядка Defender CH-152+
Фото 7
Defender CH-152+
Цвет
Назначение
автомобильный
Крепление держателя
присоска
Крепление гаджета
магнит (MagSafe)
Материал корпуса
пластик
Размер
130x110x70 мм
Вес
90 г
Официальный сайт
ua.defender-global.com
Дата добавления на E-Katalog
февраль 2023
Маркировка производителя
29152

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Defender 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Defender.

Купить Defender CH-152+

Все цены 15 →

Тримач автомобільний Defender CH-152+ 360° Black (29152) 29152

Універсальний автотримач Defender Car holder CH-152 Plus магнітного типу. Призначений для утримання телефону в потрібному пол... ещеоженні за допомогою потужного неодимового магніту, який міцно утримає гаджет навіть за сильної тряски. Є універсальним та підходить для будь-якого смартфона. Сам тримач встановлюється на панель або на лобове скло за допомогою клейкої присоски, а пластина клеїться на задню частину телефону або на чохол, при цьому сама конструкція не закриває огляд, а механізм обертання на 360 градусів дозволить виставити пристрій у зручному положенні.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 6 мес. от производителя
Пожаловаться
198 грн.

Defender 29152

Defender CH-152+ – це зручний і надійний автомобільний тримач, який забезпечує швидку та безпечну фіксацію смартфона або наві... ещегатора під час поїздок. Він кріпиться до лобового скла або панелі приладів за допомогою потужної присоски, яка створює вакуум і тримається навіть на текстурованих поверхнях. ;Завдяки магнітному механізму тримач дозволяє легко закріпити смартфон – достатньо прикріпити металеву пластину (входить у комплект) до пристрою або чохла. Це дає можливість встановлювати та знімати телефон однією рукою, що особливо зручно у дорозі. Модель підтримує повний кут обертання 360°, що дозволяє налаштовувати оптимальне положення для навігації, дзвінків чи перегляду інформації. Тримач сумісний з усіма видами смартфонів та навігаторів, незалежно від розміру. Особливості: - Надійна фіксація на лобовому склі або панелі приладів - Працює навіть із текстурованими поверхнями - Магнітне кріплення з комплектними металевими пластинами - Поворот на 360° для зручного огляду - Просте встановлення та зняття пристрою - Підходить для смартфонів, телефонів та GPS-навігаторів
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 6 мес. от производителя
Пожаловаться
200 грн.

Тримач DEFENDER CH-152+ Black (29152) 29152

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
206 грн.

Кріплення для мобільного телефону Defender Car holder CH-152 Plus (29152) 29152

Універсальний автотримач Defender Car holder CH-152 Plus магнітного типу. Призначений для утримання телефону в потрібному пол... ещеоженні за допомогою потужного неодимового магніту, який міцно утримає гаджет навіть за сильної тряски.  Є універсальним та підходить для будь-якого смартфона. Сам тримач встановлюється на панель або на лобове скло за допомогою клейкої присоски, а пластина клеїться на задню частину телефону або на чохол, при цьому сама конструкція не закриває огляд, а механізм обертання на 360 градусів дозволить виставити пристрій у зручному положенні.
Ktc.uaС нами 7 лет
(Ровно)
Гарантия: 6 мес. от производителя
Пожаловаться
199 грн.

Автомобільне кріплення Defender Car holder CH-152+ магніт 29152

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
509 грн.
eще 10 предложений

Динамика цен на Defender CH-152+

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная