Сушилка для белья Domotec ART 8281
Фото 6 |
Domotec ART 8281 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Domotec 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Domotec.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Domotec ART 8281
Сушарка для білизни електрична підлогова Domotec ART 8281 146*54*73 см | 2 599 грн. |
Сушарка для білизни підлогова електрична DOMOTEC ART 8281 146*54*73см | 2 799 грн. |
Сушарка для білизни електрична підлогова Domotec, Потужність 320 Вт, розмі | 2 689 грн. |
Сушарка для білизни електрична для підлоги Domotec ART 8281, Потужність 23 | 2 790 грн. |
Сушарка для білизни для підлоги електрична Domotec електросушарка для одяг | 2 549 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →