Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Domotec

Блендер Domotec MS-6610 нержавіюча сталь

Фото - Міксер Domotec MS-6610 нержавіюча сталь
Фото 11
Domotec MS-6610
2023 рік
Колір
Тип пристрою
стаціонарний блендер
Основна чаша
1.5 л
Потужність
1000 Вт
Кількість швидкостей
3
Імпульсний режим
Ємності
основна чаша
млинок (для кави)
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
скло
Габарити
34х19х15 см
Вага
1.1 кг
Дата додавання на E-Katalog
січень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.

Купити Domotec MS-6610 нержавіюча сталь

Усі ціни 23 →

Стаціонарний блендер з кавомолкою Domotec MS-6610 для коктейлів 1.5л 1000Вт Срібний/Чорний

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 309 грн.

Блендер із кофемолкою DOMOTEC MS-6610 Grey 1000W

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 449 грн.

Блендер стаціонарний DOMOTEC MS-6610 з кавомолкою 1000Вт LED (Сірий), електричний блендер

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baksheesh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 430 грн.

Блендер Domotec MS 6610 STAINLESS 220V/1000w

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baksheesh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.

Блендер із кавомолкою DOMOTEC MS-6610 1000W сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  LYS_store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 349 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Domotec MS-6610 нержавіюча сталь