Электробритва DSP 60078
Видео 1Фото 6 |
DSP 60078 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить DSP 60078
Електробритва для чоловіків роторна для гоління з плаваючими головками DSP | 850 грн. |
Електробритва для чоловіків з дисплеєм DSP 60078 роторна з плаваючими голо | 879 грн. |
Електробритва для чоловіків з дисплеєм DSP 60078 роторна з плаваючими голо | 865 грн. |
Електробритва для чоловіків роторна для гоління з головками, що плавають D | 1 012 грн. |
Електробритва роторна для гоління з 3 головками, що плавають DSP 60078 IPX | 859 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →