Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Спортивне харчування   /   Протеїни   /   Dymatize Nutrition

Протеїн Dymatize Nutrition ISO-100 2.3 кг

Фото - Протеїн Dymatize Nutrition ISO-100 2.3 кг
Відео 16Фото 2
Dymatize Nutrition ISO-100 2.27 kg
2.3 кг2.3 кг
Тип
гідролізат
Вид
сироватковий
Форма випуску
порошок
Упаковка
банка
Вага
2270 г
Кількість порцій
78 шт.
Порція
29 г
Кількість білка в порції
25 г
Калорійність порції
110 ккал
Країна походження бренду
США
Товар року
Bodybuilding.com
Дата додавання на E-Katalog
липень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dymatize Nutrition 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dymatize Nutrition.

Купити Dymatize Nutrition ISO-100 2.3 кг

Усі ціни 7 →

Ізолят сироваткового протеїну Dymatize nutrition ISO 100 2270 г, Strawberry

Маркетплейс: Rozetka.ua  NOTORIOUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 302 грн.

Ізолят сироваткового протеїну Dymatize nutrition ISO 100 2270 г, Chocolate Peanut Butter

Маркетплейс: Rozetka.ua  NOTORIOUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ізолят сироваткового протеїну Dymatize nutrition ISO 100 2270 г, Cookies & Cream

Маркетплейс: Rozetka.ua  NOTORIOUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ізолят сироваткового протеїну Dymatize nutrition ISO 100 2270 г, Fudge Brownie

Маркетплейс: Rozetka.ua  NOTORIOUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Протеїн Dymatize Nutrition ISO-100, 2.25 кг - Шоколад-арахісова паста

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mirmart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 146 грн.

Протеїн Dymatize ISO-100 2300 g /76 servings/ Strawberry

Маркетплейс: Rozetka.ua  Hfy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 318 грн.

Протеїн Dymatize Nutrition ISO 100 2275 г Шоколад (4384300780)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Proteinlive З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 332 грн.

Динаміка цін на Dymatize Nutrition ISO-100 2.3 кг

Відеоогляди