Акустическая система Dynaudio Core 7
Видео 7Фото 5 |
Dynaudio Core 7 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Dynaudio 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Dynaudio.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Dynaudio Core 7
Все цены 8 →Студійний монітор Dynaudio Core 7 (1 шт.) | 84 240 грн. |
Dynaudio Core 7 Aktywny | 87 480 грн. |
Dynaudio Core 7 - Studyjny | 88 683 грн. |
Студійний монітор Dynaudio Core 7 | 89 999 грн. |
Dynaudio Core 7 Aktywny | 91 854 грн. |
eще 3 предложения
Вітаю вас. Недавно допоміг товаришу продати ці монітори. Провівши з ними 2 місяці, я зробив свої висновки. Dynaudio Core 7. Якщо коротко, то Кор 7 чудові монітори. Низ щільний та чіткий. Звук незабарвлений та без спотворень. Не розумію чому багато хто плаче через спотворення, але я взагалі нічого не почув. Тільки прозорий, безбарвний, нейтральний звук. Купол вражаючий. Не сказав би що він м'який, але жодного дискомфорту не виникає. Саме головне, що в цих моніторах, жлдний транзіент, хвіст реверберації та ділею не проскочить мимо. Вважайте себе як біолога з мікроскопом. Порт фазоінвертора гуд, не резонує, не шумний взагалі. Звук моніторів надзвичайно нейтральний. Я сиджу зі своїми Neum KH310 і розумію що дінаудіо випустили колонку (дві полоси) яка може позмагатись з 3 полосами. Звук Ціна XD Віталій: пользуюсь Dynaudio Core 7 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →