Акустична система Adam A8H
Фото 5 |
Adam A8H |
|
Оснащується LAN-портом для підключення до мережі та керування віддалено.
У комплектації може бути колонка ліва, права або обидві одночасно.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adam 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adam.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adam A8H
Усі ціни 6 →Студійний монітор Adam Audio A8H Right | 78 999 грн. |
Adam Audio A8H Lewy | 74 508 грн. |
Студійний монитор ADAM A8H Right | 82 990 грн. |
Студійний монітор Adam Audio A8H Left | 78 999 грн. |
Adam Audio A8H Right | 74 508 грн. |
Студійний монитор ADAM A8H Left | 82 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →