Тепловентилятор ECG TV 30
![]() |
ECG TV 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG TV 30
Обігрівач ECG TV 30 Black | 2 230 грн. | ![]() |
| 2 239 грн. |
Обігрівач ECG TV 30 White | 2 230 грн. | ![]() |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →