Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Кондиціонери   /   EcoFlow

Кондиціонер EcoFlow Wave 2 10 м² (EFKT210)

Фото - Кондиціонер EcoFlow Wave 2 10 м²
Відео 6Фото 6
EcoFlow Wave 2 10 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:10 м²
Споживання:550/600 Вт
Функції:нічний режим, керування зі смартфона
3 режими роботи: режим швидкого охолодження/обігріву (споживання 500 Вт, час роботи до 2.3 години), режим сну ( 200 Вт, час роботи до 5.8 годин), економний режим (120 Вт, час роботи близько 9.6 години).
Модель без акумулятора.

Мобільний та порівняно компактний кондиціонер моноблочного типу у підлоговому виконанні від відомого виробника. Є молодшою моделлю лінійки EcoFlow Wave 2, які можуть обслуговувати невеликі приміщення площею від 10 м². На відміну від старшої моделі, не комплектується акумулятором та працює від мережі (акумулятор можна придбати окремо). Має помірну вагу 14,5 кг та невеликі габаритні розміри: висота корпусу всього 29,7 см, ширина – 51,8 см, а глибина 33,6 см.

Основний режим роботи пристрою – охолодження, але мобільний кондиціонер EcoFlow Wave 2 також має функцію підігріву, який працює на основі принципу теплового насоса та забезпечує набагато більшу енергоефективність, ніж звичайні електричні конвектори. Такий пристрій ідеально підійде для використання у фургонах, автобудинках та тимчасово пристосованих приміщеннях. При використанні зовнішнього акумулятора або підключення до зарядної станції може застосовуватися для охолодження/обігріву наметів у похідно-польових умовах.

Завдяки компактному дизайну та помірній вазі такий моноблок можна легко пересувати з місця на місце. Цифрова система управління забезпечує три режими продуктивності: швидкого охолодження/обігріву, а також економічного та нічного режиму. При цьому в нічному режимі забезпечується низький рівень шуму (не більше 44 дБ) для створення дійсно комфортних умов для нічного відпочинку. Кондиціонер повністю сумісний із мобільними зарядними станціями EcoFlow.

Всі характеристики
Характеристики Wave 2
Колір
Типмобільний
Тип монтажупереносний
Номінальна потужність BTU5100
Рекомендована площа приміщення10 м²
Функції та можливості
Режими та програмиохолодження, обігрів, осушення, вентиляція
нічний режим
Функціїтаймер
керування зі смартфона
Продуктивність
Споживана потужність (охолодження/нагрів)550/600 Вт
Потужність в режимі охолодження1500 Вт
Потужність у режимі обігрівання1800 Вт
Циркуляція повітря290 м³/год
Рівень шуму (макс/мін)58/48 дБ
Тип холодоагентуR290
Інше
Дисплей+
Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ)518x297x336 мм
Вага внутрішнього блока14.5 кг
Офіційний сайтecoflowukraine.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2023
Маркування виробника
EFKT210

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.

Купити EcoFlow Wave 2 10 м²

Усі ціни 22 →

Кондиціонер мобільний EcoFlow Wave 2 + акумулятор (ZYDKT210-EU/ZYDKT210-EB)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
83 999 грн.

Автономний кондиціонер EcoFlow Wave 2 (ZYDKT210-EU) ZYDKT210-EU)

Офіційна гарантія від виробника. Швидка доставка по Києву та Україні
Royko.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
44 999 грн.

Мобільний кондиціонер EcoFlow Wave 2 (ZYDKT210-EU)

Мобільний кондиціонер EcoFlow Wave 2 (ZYDKT210-EU) — портативне рішення для охолодження та обігрівуEcoFlow Wave 2 — компактни... щей мобільний кондиціонер, який забезпечує комфортну температуру в кемпінгу, автофургоні, невеликому котеджі чи на яхті. Пристрій поєднує функції охолодження й обігріву, працює тихо й не вимагає складного монтажу: достатньо включити його в мережу або підключити до зовнішнього живлення. Wave 2 використовує екологічний холодоагент R290, має кілька режимів роботи та можливість безпровідного живлення від додаткової батареї чи портативної електростанції, що робить його зручним для виїздів і місць з обмеженим доступом до електрики.Особливості, які варто знатиWave 2 оснащений спеціально розробленим компресором, що забезпечує потужну продуктивність для швидкого нагріву й охолодження. Пристрій забезпечує до 5100 BTU в режимі охолодження і до 6100 BTU в режимі обігріву, що дозволяє ефективно регулювати клімат у приміщеннях малого об'єму. Кондиціонер має декілька режимів роботи — охолодження, нагрівання, вентилятор, швидкий, повільний та еко, а також режим сну з низьким рівнем шуму (~44 дБ). Для зручності використання у вологих умовах під час охолодження конденсат переходить у пару, тоді як у режимі обігріву може знадобитися злив води.Чому EcoFlow Wave 2 (ZYDKT210-EU) – найкращий вибір?Цей кондиціонер поєднує портативність, багатоваріантне живлення й екологічний холодоагент, що робить його практичним для виїздів і використання в різних умовах. Можливість живлення від мережі, автомобіля, сонячної панелі або зовнішньої батареї дає гнучкість у застосуванні. Компактні розміри та відносно невелика вага дозволяють легко переміщувати
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
41 105 грн.

Акумулятор до кондиціонера EcoFlow Wave 2 (ZYDKT210-EB) ZYDKT210-EB

- Ємність 1159 Вт⋅год - Тип акумулятора NCM (літій-іонний) - Розмір 51,5 x 27 x 9,2 см - Вага 7,5 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Під замовлення
Поскаржитись

Акумулятор для кондиціонера EcoFlow Wave 2 (ZYDKT210-EB)

1159 Вт⋅год | Літій-іонний
NewTime.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від магазину
Поскаржитись
47 999 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на EcoFlow Wave 2 10 м²

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Діапазон температури: 16–30 °C. Клас водонепроникності: IPX4. Спосіб заряджання додаткового акумулятора: розетка змінного струму, портативні зарядні станції, автомобільний прикурювач, сонячна панель.