Наушники
Ergo BS-510
Видео 3Фото 13 |
Ergo BS-510 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Ergo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Ergo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Ergo BS-510
Все цены 55 →Навушники ERGO BS-530 Twins Nano 2 (BS-530W) White | 499 грн. |
Навушники бездротові TWS Ergo BS-510 Twins Nano White | 499 грн. |
Наушники Ergo BS-510 Twins Nano White | 549 грн. |
Ergo BS-510W | 449 грн. |
Наушники ERGO BS-530 Twins Nano 2 Черный BS-530K | 607 грн. |
eще 20 предложений
Мо перші бездротові навушники. Були дротові цієї компанії, сподобались звучанням, тому вирішила спробувати ці. Звучання мене влаштовує, баси зовсім непогано відтворюються, а якщо погратися з еквалайзером... Можна замінити амбашюри на будь-які інші. Перепідключаються до іншого пристроя з ввімкненим блютузом, якщо вимкнути музику на плеєрі, що незручно. Olesia: пользуюсь Ergo BS-510 менее месяца |
Жахливі слухавки, постійна розсинхронізація навушників Ціна та дизайн Їх неможливо слухати пользуюсь Ergo BS-510 менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →