Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   ETA

Машинка для стрижки ETA James 6341 90000 (634190000)

Фото - Машинка для стрижки волосся ETA James 6341 90000
Фото 6
ETA James 6341 90000
Колір
Основне призначеннямашинка для стрижки
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Гребінці змінної довжини2 шт.
Характеристики
Довжина стрижкидо 20 мм
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор та мережа
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи90 хв
Час зарядки2 год
Порт для заряджання на корпусіфірмовий
Робота в мережі 110 / 230 В
Інше
Довжина кабелю1 м
Офіційний сайтetasince1943.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2021
Маркування виробника
634190000

Порівняно недорога та зручна у використанні універсальна машинка для домашнього догляду за волоссям. Модель була представлена на ринку брендом ETA у 2021 році та позиціонується виробником у бюджетний ціновий діапазон. Пристрій оснащений двома регульованими гребенями (1-10 мм і 11-20 мм), що дозволяє виконувати як короткі, так і подовжені стрижки без необхідності зміни насадок.

Леза з нержавіючої сталі забезпечують надійну та точну стрижку, стійкі до корозії та легко чистяться. Машинка для стрижки ETA James 6341 90000 може працювати як від мережі, так і від акумулятора, що робить її зручною для використання у різних умовах. При цьому Li-Ion акумулятор забезпечує до 90 хвилин автономної роботи після 2 годин зарядки, що дозволяє виконати кілька стрижок без підзарядки. Пристрій підтримує зарядку через USB-A, що дозволяє заряджати його від мережі від адаптера, комп'ютера або навіть повербанка.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.

Купити ETA James 6341 90000

Усі ціни 6 →

Машинка для стрижки ETA James 634190000 (ETA634190000)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
699 грн.

ETA James 6341 90000 James634190000

Водонепроникний корпус/Ні|Час роботи від акумулятора, хв/До 90|Габарити упаковки (ВхШхГ)/21 х 12,5 х 6,5 см|Колір виробника/Ч... щеорний|Час зарядки, хв/До 120|Габарити (ВхШхГ)/5 х 18 х 5 см|Насадки/Для регулювання довжини|Посилання на сайт виробника/https://tinyurl.com/4v9r4wkm|Потужність/Ні|Тип і кількість елементів живлення/1 х Li-ion|Кількість насадок в комплекті/2|Матеріал леза/Нержавіюча сталь|Тип
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
749 грн.

Машинка для стрижки ETA James 634190000

Машинка для стрижки ETA James 634190000 є високоефективним пристроєм, який ідеально підходить для догляду за волоссям і бород... щеою як у домашніх умовах, так і для професійного використання. Вона обладнана потужним акумулятором на 3.7 В, що забезпечує до 90 хвилин безперервної роботи після повного заряджання за 2 години. Леза зі сталі гарантують високу точність та якість стрижки, а можливість
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 703 грн.

Машинка для стрижки ETA James 6341 90000

Маркетплейс: MAUDAU  EtaShop З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
729 грн.

Машинка для стрижки ETA James 6341 90000 2 насадки Черный

Маркетплейс: Rozetka.ua  TRADE TECK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
849 грн.

ETA James 6341 90000 машинка для стрижки волосся та вусів 1 кс

ETA James 6341 90000, 1 кс, Тримери для чоловіків, Хочете зачарувати оточення ідеально доглянутим виглядом? Для цього не обов... ще’язково звертатися до спеціалізованого салону, адже пристрій ETA James 6341 90000 професійно подбає про точне підстригання волосся в комфортних домашніх умовах і при тому надовго подарує вам упевненість у собі. Завдяки простоті використання будь-хто зможе виконати необхідну корекцію — пристрій сам подбає про ідеальний результат і точність підстригання. Властивості: налаштування довжини підстригання змінні насадки робота в автономному режимі має ергономічний дизайн Спосіб використання: Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.
Notino.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 040 грн.

Динаміка цін на ETA James 6341 90000