Автоаккумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK950
Видео 22 | от 6 199 до 10 137 грн. Сравнить цены 17 →Назначение:авто Ёмкость:95 Ач Напряжение:12 В Пусковой ток:850 А |
Модификации Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK950 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Exide 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Exide.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Exide Start-Stop AGM AGM EK950
Сортировать
Exide Agm 6СТ-95 Евро (EK950) | 8 148 грн. |
Аккумулятор 95Ah-12v Exide AGM (353х175х190) ,R,EN850 EK950 | 8 674 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 95A (EK950) EK950 | 6 740 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 95A (EK950) EK950 | 6 740 грн. |
Exide EK950 | 6 199 грн. |
еще предложения 12 → |
Закрыть
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: пользуюсь Exide Start-Stop AGM более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем