Автоаккумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK960
Видео 22 | от 7 191 до 8 800 грн. Сравнить цены 5 →Назначение:авто Ёмкость:96 Ач Напряжение:12 В Пусковой ток:850 А |
Модификации Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK960 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Exide 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Exide.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Exide Start-Stop AGM AGM EK960
Сортировать
Автомобільний акумулятор Exide 96Ah-12v AGM, R+, EN850 (52371370479) (EK96 | 7 871 грн. |
EXIDE EK960 | 7 191 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide Start-Stop AGM 95Ah Ев (-/+) (850EN) (д353* | 7 497 грн. |
Акумулятор автомобільний 96ач 850а "+" праворуч EXIDE, EK960 | 8 800 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 96Ah Ев (-/+) (EK960) | 7 871 грн. |
Закрыть
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: пользуюсь Exide Start-Stop AGM более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем