Каталог   /   Аудиотехника   /   Музыкальные инструменты   /   Струны   /   Fender

Струны Fender 250R

Фото - Струны Fender 250R
Fender 250R
Назначение
для электрогитары
В наборе
6 шт
Материал струны
сталь
Оплетка
Материал оплетки
никелированная сталь
Форма оплетки
круглая
Шарик
на одном конце
Диаметр струн
.010 .013 .017 .026 .036 .046 "
Натяжение
среднее
Дата добавления на E-Katalog
май 2017
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Fender 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Fender.

Купить Fender 250R

Все цены 11 →

Струни для електрогітар FENDER 250R Transparent Pack

Струни для електрогітари Fender Super 250R поєднують в собі високу потужність і динамічне звучання сталі з м'яким відчуттям... ещенікелю. Ці універсальні набори струн з кулястими наконечниками ідеально підходять для будь-якого типу музики, але особливо для року, блюзу та інших стилів з чітким, артикульованим звучанням. Кульковий дизайн з класичними кольорами Fender допомагає легко змінювати струни. Виготовлено в США. Калібр струн Fender 250R: .010, .013, .017, .026, .036, .046.
Официальный партнер Fender
Muztorg.ua
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от магазина
Пожаловаться
352 грн.

Струны для электрогитар FENDER 250R

Набор струн для электрогитары, в комплекте - 6 струн, размер - .010-.046, материал - никель. FENDER 250R - струны для электро... ещегитар сделаны из никеля, который считается лучшим материалом для данного продукта. Как результат — максимально чистое звучание. В комплекте идет 6 струн с калибром: .010, .013, .017, .026, .036 и .046. с натяжением Regular.
Pro-sound.com.uaС нами 2 года
(Одесса)
Пожаловаться
336 грн.

Струни для гітари Fender 250R Transparent Pack (10-46) (301441) 301441

для електрогітар, Калібр - .010 - .046, Матеріал струн - нікельована сталь, 6 струн
Brain.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

Струни для гітари Fender 250R Transparent Pack (10-46) (301441) 301441

+ 14 балів ITbox, для електрогітар, Калібр - .010 - .046, Матеріал струн - нікельована сталь, 6 струн
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

Струни для електрогітар Fender 250R Nickel Plated Steel Electric (10-46) (073-0250-406)

Rozetka.uaС нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
499 грн.
eще 6 предложений

Динамика цен на Fender 250R