Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Firestone

Зимова шина Firestone Winterhawk 4 215/45 R16 90V

Фото - Шини Firestone Winterhawk 4 215/45 R16 90V
Відео 4Фото 9
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 215/45 R16 90V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
90
Індекс швидкості
V
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
firestone.eu
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.

Купити Firestone Winterhawk 4 215/45 R16 90V

Firestone WinterHawk 4 215/45 R16 90V

Бренд - Firestone;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Діаметр - 16;Індекс швидкості - V;Ширина - 215;Профіль - 45;Індекс наван... щетаження - 90;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
6 346 грн.

Firestone WinterHawk 4 215/45 R16 90V XL 3286341806618

Firestone WinterHawk 4 215/45 R16 90V XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 722 грн.

Firestone Firestone WinterHawk 4 215/45 R16 90V XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
5 926 грн.

Firestone WinterHawk 4 (215/45R16 90V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
6 020 грн.

Зимова шина Firestone WinterHawk 4 215/45 R16 90V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 727 грн.

Динаміка цін на Firestone Winterhawk 4 215/45 R16 90V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди