Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Туалет   /   Унітази   /   Flaminia

Унітаз Flaminia Spin 5085 (5085)

Фото - Унітаз Flaminia Spin 5085
Фото 4
Flaminia Spin 5085
Колір
Тип
унітаз
Монтаж
підвісний
Злив (у каналізацію)
горизонтальний
Чаша
лійкоподібна
Матеріал унітазу
санфаянс
Вага
23.5 кг
Висота чаші
350 мм
Розміри (ВхШхГ)
350x350x550 мм
Країна походження бренду
Італія
Офіційний сайт
ceramicaflaminia.it
Дата додавання на E-Katalog
січень 2018
Маркування виробника
5085

Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Як вибрати унітазГоловні критерії вибору та рекомендації, які допоможуть вибрати ідеальний унітаз

Купити Flaminia Spin 5085

Усі ціни 6 →

Унітаз підвісний Flaminia Spin goclean 5085G з сидінням Slim Soft Close 5085CW03 5085G+5085CW03

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
20 988 грн.

Унітаз підвісний Flaminia Spin Goclean без сидіння білий глянцевий (5085G) 5085G

Унітаз підвісний Flaminia Spin Goclean без сидіння білий глянцевий (5085G) ми рекомендуємо вам придбати від бренду Flaminia у... щемагазині опалювального обладнання Teploradost.com.ua Наші консультанти оберуть для вас вигідні товари залиште заявку у формі або дзвоніть (050) 741-51-55. Також, замовляй унітази від найкращих брендів - тільки у нас. Якщо у вас виникли будь-які питання по товару Унітаз підвісний Flaminia Spin Goclean без сидіння білий глянцевий (5085G) запитайте необхідну інформацію у нас. Магазин Teploradost.com.ua виконає постачання покупцям у: Житомир, Чернівці, Чернігів та у всі регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
23 020 грн.

УНИТАЗ ПОДВЕСНОЙ FLAMINIA SPIN 5085 550Х350Х420 ММ

УНИТАЗ ПОДВЕСНОЙ FLAMINIA SPIN 5085 550Х350Х420 ММУНИТАЗ ПОДВЕСНОЙ FLAMINIA SPIN 5085 550Х350Х420 ММ
Santehmat.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
12 474 грн.

Унітаз підвісний Flaminia Spin 5085

Унітаз підвісний Flaminia Spin (5085)   - стильні і лаконічне сантехнічне обладнання від кращого італійського бренду Flaminia... щепідкреслить індивідуальність, як сучасних стильових рішень, так і класичних дизайнерських інтерпретацій, наповнивши композиційне оформлення ванних кімнат атмосферою легкості, легкості і ексклюзивності.   Особливості унітазу підвісна Flaminia Spin:  підвісний монтаж
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 050 грн.

Унітаз підвісний Flaminia Spin Goclean без сидіння білий глянцевий (5085G)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Радіст З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Підвісна безободковий унітаз Flaminia Spin goclean 5085G без сидіння

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 965 грн.

Динаміка цін на Flaminia Spin 5085