Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   FORTUNE

Літня шина FORTUNE FSR-301 215/65 R16 102H

Фото - Шини FORTUNE FSR-301 215/65 R16 102H
Виберіть розмір шин
FORTUNE FSR-301 215/65 R16 102H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
fortunetire.com.cn
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FORTUNE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FORTUNE.

Купити FORTUNE FSR-301 215/65 R16 102H

Усі ціни 12 →

Fortune FSR-301 215/65 R16 102H XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 834 грн.

Fortune FSR-301 (215/65R16 102H XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 594 грн.

Шина Fortune FSR-301 215/65 R16 102H XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 336 грн.

Fortune FSR301 (215/65R16 102H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 410 грн.

Fortune FSR-301 215/65 R16 102H XL

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
2 625 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на FORTUNE FSR-301 215/65 R16 102H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна