Циркуляційний насос Forwater GPD32/8-180 8 м 2" 180 мм
Forwater GPD32/8-180 8 м
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:90 Вт
Швидкостей:3 шт.
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики GPD32/8-180
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.