Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   GALANTA

Бойлер GALANTA PMP 15

Фото - Водонагрівач GALANTA PMP 15
GALANTA PMP 15
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака15 л
Форма корпусапрямокутний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзверху
Гарантія на бак7 років
Габарити (ВхШхГ)52x28.5x28.8 см
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GALANTA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GALANTA.

Купити GALANTA PMP 15

Galanta Galanta 15 72326PMP

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 123 грн.

Водонагрівач Galanta 72326PMP

- Тип: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний - Тип установки: настінний - Спосіб монтажу: під раковину - Об'єм, л: 15 - Форма: прямокутна - Підводка труб: верхня - Матеріал корпусу: пластик - Внутрішнє покриття бака: емальована сталь з підвищеним вмістом цирконію - В... щеисота, см: 52 - Ширина, см: 28,5 - Глибина, см: 28,8 - Колір: білий -
Eldom.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
6 145 грн.

Водонагрівач накопичувальний Galanta 15 72326PMP

San-lux.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
6 125 грн.

Водонагрівач Galanta PMP 15л, мокрий ТЕН 2000Вт, під раковиною (72326PMP)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Marketflap З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 875 грн.

Динаміка цін на GALANTA PMP 15

Модификації GALANTA PMP 15

Ціни на GALANTA PMP 15
GALANTA PMP 10 від 5 800 грн.4 пропозиції
GALANTA NMP 10 від 5 800 грн.4 пропозиції
GALANTA PMP 15 від 6 125 грн.4 пропозиції
GALANTA NMP 15 від 6 125 грн.4 пропозиції