Унитаз Geberit Selnova 501.753.00.1
Видео 3Фото 5 |
Geberit Selnova 501.753.00.1 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Geberit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Geberit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Geberit Selnova 501.753.00.1
Все цены 22 →Унітаз підлоговий Geberit Selnova 501.753.00.1 з сидінням та бачком | 8 109 грн. |
Унітаз-компакт Geberit Selnova з сидінням та бачком 501.753.00.1 | 7 460 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий GEBERIT SELNOVA із кришкою ви | 8 109 грн. |
Geberit Geberit SelNova 501.753.00.1 с сиденьем из дюропласта | 8 109 грн. |
унитаз GEBERIT SELNOVA (501.753.00.1) 194782 | 8 109 грн. |
eще 17 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →