Унітаз Geberit One 500.201.01.1
Відео 1Фото 6 |
Geberit One 500.201.01.1 |
|
Гарантія від виробника 10 років.
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit One 500.201.01.1
Усі ціни 26 →Унітаз підвісний Geberit One TurboFlush 500.202.01.1 із сидінням Soft Clos | 25 938 грн. |
Унітаз підвісний безободковий Geberit One, з сидінням Soft Close (колір - | 23 863 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий GEBERIT ONE із сидінням з мікроліфтом | 24 978 грн. |
Geberit Geberit One 500.201.01.1 | 24 978 грн. |
Унітаз підвісний Geberit ONE TurboFlush Rimless (500.202.01.1) 500.202.01. | 25 938 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →