Пісуар Geberit Selnova 500344011
Фото 4 |
Geberit Selnova 500344011 |
|
Пісуар для безводної експлуатації (з можливістю переобладнання на експлуатацію зі змивом). Сифон з функцією всмоктування.
Без системи управління змивом в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova 500344011
Усі ціни 9 →Уринал підвісний Geberit Selnova 500.344.01.1 | 5 820 грн. |
Пісуар підвісний GEBERIT Selnova білий із внутрішнім підводом води 500.344 | 5 820 грн. |
Пісуар підвісний GEBERIT Selnova білий, підведення води ззаду (500.344.01. | 5 820 грн. |
Уринал (писсуар) Geberit Selnova 500.344.01.1 | 5 820 грн. |
Пісуар Geberit Selnova 500.344.01.1 | 5 820 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →