Унітаз Geberit Modo 502.827.00.1
Фото 4 |
Geberit Modo 502.827.00.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Modo 502.827.00.1
Усі ціни 13 →Унітаз підвісний Geberit Modo 502.827.00.1 з сидінням Soft Close | 8 799 грн. |
Унітаз підвісою Geberit Modo в комплекті із сидінням Soft Close Quickfix 5 | 8 007 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий GEBERIT Modo із сидінням з мікроліфтом | 8 799 грн. |
Geberit Geberit Modo Square Rimfree 502.827.00.1, с сиденьем с крышкой | 8 799 грн. |
Унітаз підвісний Geberit Modo Rimfree з сидінням Soft-Close (502.827.00.1) | 8 799 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →