Ванна Geberit Selnova Square 170x70 см
Відео 3Фото 4 |
Geberit Selnova Square 170x70 554.384.01.1 |
|
Для монтажу з ніжками або каркасами. Панель купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 170x70 см
Усі ціни 12 →Ванна акрилова Geberit Selnova Square 170x70 554.384.01.1 + сифон | 11 569 грн. |
Ванна Geberit Selnova Square 170x70 см з ніжками (554.384.01.1) 554.384.01 | 13 161 грн. |
Ванна акрилова 170 х 70 х h42 см Geberit Selnova Square у комплекті з ніжк | 13 161 грн. |
Ванна акрилова Geberit Selnova Square 170x70 з ніжками 554.384.01.1 | 13 161 грн. |
Geberit Geberit Selnova Square 554.384.01.1 | 13 161 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Geberit Selnova Square
Ціни на Geberit Selnova Square |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 150x70 см | від 10 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 160x70 см | від 10 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 160x75 см | від 11 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Selnova Square 160x100 см кутова | від 11 613 грн. | 4 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 170x70 см | від 10 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 170x75 см | від 11 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 170x105 см кутова | від 11 613 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 180x80 см | від 12 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →